Показати повідомлення окремо

Господарство «обчистила» знайома

04.04.2009, 06:26   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Так склалося, що 60-річний житель райцентру Берегово Закарпатської області Василь ось уже кілька років мешкає самотньо. Чоловік добрий тесля, замовлень вистачало. Але взимку роботи, як правило, небагато. Тому, коли знайомий запропонував поїхати підзаробити в столицю, чоловік з радістю погодився. За будинком попросив доглянути 26-річну Ганну, родичку своїх сусідів родом з Мужієва.

Та після повернення через кілька тижнів, вдома берегівського теслю очікував вельми неприємний сюрприз: з майстерні зник майже весь інструмент: паркетний станок, рубанки, «болгарка» тощо. У наш час це - чималі гроші. Пролити світло на події, напевне, змогла б Ганна. Василь одразу зателефонував їй, та молодиця навіть вислухати його не захотіла. Спантеличений чоловік подався в міліцію. Начальник Берегівського райвідділу міліції Ладислав Бобич доручив з'ясувати усі обставини цієї справи працівникам дільничного блоку.

Невдовзі "шерифи" Василь Прокопчук та Йосип Шандор були в родичів дівчини. Однак ті заявили: уже кілька днів вона сюди не навідувалася. Міліціонери з’ясували: мешканці сусідніх будинків бачили берегівчанку у компанії двох молодиків. Один з них був добре відомий стражам порядку - 25-річний Габор, який тільки-но повернувся з місць позбавлення волі. Попадався на "грішках" і його напарник, 28-річний Гнат. "Шерифи" знайшли їх швидко на одній з "малин" міста у стані сильного алкогольного сп’яніння. Довелося чекати, щоб з їхніх голів вивітрився алкоголь, аби могли говорити. Наступного дня «дует» розповів про свої злодійські походеньки. А доповнила інформацію ще й сама Ганна, яку старший дільничний міліціонер Олександр Кун знайшов у Мужієві.

Виявляється, молодичка сама розповіла приятелям, що Василь подався на заробітки. Сама ж і винесла з обійстя інструмент і передала його молодикам. Ті реалізовували крадене, частину виручки давали Ганні, інше пропивали. Так повторювалося кілька разів. За цим фактом порушено кримінальну справу, усі троє притягаються до відповідальності. Міліціонерам вдалося знайти усіх покупців краденого товару. Інструмент повернули власнику.