Показати повідомлення окремо

На кордоні зі Словаччиною гасили вантажівку з вугіллям

04.04.2009, 06:14   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

2 березня, в пункті пропуску через державний кордон України "Ужгород", що в Закарпатській області, пожежники гасили вантажівку з вугіллям. Прикордонники оформили "Мерседес", який прямував до Бельгії, після цього в кузові машини відбулося самозаймання вантажу. Помітивши Дим, співробітники Держприкордонслужби викликали пожежників, які не дали пожежі поширитися.

З пояснень водія, нашого 46-річного співвітчизника, 14 тонн вугілля завантажили не повністю вистиглим. Найімовірніше, саме тому воно зайнялося. Після надзвичайної події погашений "Мерседес" попрямував на вантажний термінал митниці.

Варто зауважити, що це вже третя пожежа на українському кордоні за минулі дві доби. Також учора горіла трава на ділянці Житомирського прикордонного загону. Пожежа розпочалася на території Білорусі та розповсюдилася на територію України. За добу до цього з російського боку неподалік від пункту пропуску "Грем’яч" (Чернігівська область) зайнялася копиця, після чого довкола почала горіти суха трава, у тому числі й на українському боці. Завдяки оперативному реагування співробітників Держприкордонслужби та рятувальників усі пожежі були погашені та, практично, не завдали збитків.