Показати повідомлення окремо

На Закарпатті горів дизель-потяг

04.04.2009, 06:05   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

В 11:53 3-го квітня поблизу селища Ясіня, Рахівського району, що на Закарпатті, під час руху загорівся пасажирський дизельний потяг приміського сполучення Коломия - Рахів № 6441, що належить депо станції Коломия Львівської залізниці.

За поки що невстановлених причин відбулося загорання відсіку двигуна у хвості потяга, що складався з чотирьох вагонів. Ознаки горіння виявив машиніст. Чоловік спробував приборкати полум’я самотужки за допомогою первинних засобів пожежогасіння, однак після невдалої спроби вирішив телефонувати рятувальникам. Негайно було здійснено вимушену зупинку та евакуйовано пасажирів (на той час всередині перебувало близько 20 людей). Щоб запобігти поширенню пожежі на інші вагони, палаючий відчепили від основного складу та відтранспортували на безпечну відстань.

Саму ж пожежу ліквідували вогнеборці ППЧ-22 смт Ясіня та ПДПЧ-3 м. Рахів, які прибули до місця тривожного виклику. Проте процес гасіння ускладнювала відсутність під’їзних шляхів, довелося прокладати магістральну лінію на відстань близько 100 метрів.

Наразі причина загорання та завдана матеріальна шкода встановлюються. Затримки руху поїздів на даній ділянці не було. Загиблих та травмованих немає.