Показати повідомлення окремо

У Закарпатському селі справжній бейбі-бум

02.04.2009, 12:14   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

У Синевирській Поляні третій рік поспіль фіксують ріст кількості новонароджених немовлят. Лише протягом останніх півроку тут народилося 32 малюка.

"У селі спостерігається справжній бейбі-бум, - з радістю на вустах розповідає кореспонденту UA-Reporter.com сільський голова Синевирської Поляни Юрій Горват. - Маємо найбільше багатодітних матерів у області, які виховують п’ятеро і більше дітей, їх у нас аж 104!"

Понад 15 років село не мало дошкільного закладу. На будівництво бюджетних коштів виявилося замало. Здешевити зведення дошкільного закладу вдалося завдяки місцевій громаді: селяни зібралися на суботник й власноруч заклали фундамент двоповерхової будівлі. А нещодавно "Веселку" таки відкрили. Наразі новий дитсадок відвідують 36 дітей, утім ще 7 заяв від батьків поки що незадоволені.

Сільський голова також каже про необхідність відкриття в Синевирській Поляні шкільного інтернату. Наразі з найбільш віддалених присілків діти ночують у тому ж дитсадку, де для цього їм виділено дві кімнати.

"До сільради входить 14 присілків, тому діти з них чимало часу витрачають на те, щоб дістатися до школи. Якби в селі був інтернат, для багатьох учнів та батьків це стало б вирішенням багатьох проблем", – каже Юрій Горват.Источник: UA-REPORTER.COM