Показати повідомлення окремо
Старий 21.02.2010, 16:19   #176

Вам Подякували 3 раз(ів)
За замовчуванням

Я особисто не проти російської, як державної. Тим більш, що я розмовляю саме російською. Але я повністю згоден з цим автором:

"Вони хочуть не другої державної. А єдиної державної. Щоб україномовні вчили й знали російську, а російськомовні не вчили української (бо це ж дискримінація!). Реальної двомовності вони ніколи не прагли.

Російськомовний у Львові матиме можливість вимагати від усіх інформацію російською, а україномовний у Донецьку – звісно ні. Партія реґіонів не може навіть собі уявити, що в україномовних є права, які треба захищати! Чи має право україномовний на інформацію українською мовою, на ґазету, радіо, телебачення? Чи має право дивитись у кінотеатрі фільм українською? Чи має право вимагати в чиновника або міліціянта обслуговувати його українською мовою? Відповідь ПР проста – «ета ваши праблєми» або «ета еканамічіскі нецелісаабразна». І все. І крапка."

http://sd.net.ua/2010/02/17/ukrainska_mova.html

До речи, тут є й непоганий аналіз Європейської мовної хартії щодо України та прикладів про інші країни.

Що взагалі казати, якщо в Павлограді 18 людей звільнили з роботи за те що вони розмовляли українською? про це багато писалось пару днів тому...

Останній раз редагувалося Kensay, 21.02.2010 в 16:28
Kensay поза форумом   Відповісти із цитуванням
Kensay, Дякую! hikeds