Показати повідомлення окремо

Виноградівська митниця веде активну боротьбу з незаконним ввезенням цигарок в Європу

01.04.2009, 06:51   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Упродовж трьох останніх березневих днів працівники Виноградівської митниці припинили контрабандне вивезення з України 3 663 блоків цигарок на загальну суму понад 111 тисяч гривень.

Перше порушення сталося на митному посту "Дяково". Вантажівка переміщувала в Румунію експортний вантаж "пиломатеріали хвойних порід". На зовнішній вигляд дерев'яні бруси зовсім не відрізнялися від звичайних. Проте в ході поглибленого митного огляду після просвердлювання одного з них, підтвердилися підозри митників щодо наявності сторонніх вкладень у пустотілих порожнинах пиломатеріалів. Кілька десятків дерев'яних брусів виявилися майстерно "нафаршированими" 3250 блоками тютюнових виробів марки "CLASSIC", на суму понад 94 тис. грн. Таким чином працівники Виноградівської митниці припинили незаконний канал переміщення тютюнових виробів в Європу.

У другому випадку — 413 блоків цигарок торгових марок "LM" та "CHESTERFIELD" на суму близько 17 тис. грн. вилучили працівники митного поста "Вилок" під час митного контролю легкового автомобіля марки "MERSEDES-BENZ" з житловим причепом.

Цього разу порушник — громадянин Латвії, який слідував з України в Угорщину намагався незаконно перевезти через митний кордон України тютюнові вироби, сховавши їх у спеціально виготовлених тайниках у підлозі причепа.

В обох випадках за фактами порушення митного законодавства працівники Виноградівської митниці склали протоколи, а транспортні засоби (загальною вартістю понад 450 тисяч гривень), що використовувалися для приховування товарів, митники вилучили. Їх подальшу долю вирішить суд.