Показати повідомлення окремо

Молодіжний склад ФК «Закарпаття» готують з вірою у майбутні перемоги

31.01.2010, 15:51   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

З вірою у майбутні перемоги готує своїх підопічних тренер молодіжного складу ФК «Закарпаття» Михайло Іваниця. Вже у цей понеділок «молодіжка» ужгородського клубу відправиться на другий тренувальний збір у Севастополь. Як заплановано підготовку на Кримському півострові та які висновки зробив наставник дублерів після першого кола кореспондент сайту довідувався напередодні від’їзду команди на другий збір.

- Михайле Михайловичу, як плануєте проводити другий навчально-тренувальний збір?
- З 31 січня по 10 лютого будемо проводити другий збір у Севастополі. Упродовж десяти днів заплановано провести 5 контрольних матчів. Зіграємо спаринги проти ПФК «Севастополь», молодіжного складу запорізького «Металурга», інших суперників ще підшуковуємо. До команди ми залучили кількох нових гравців та відсотків на 80 молодіжна команда складається з закарпатських вихованців.

- Перша половина сезону для ваших підопічних була не дуже вдалою, що будете робити щоб виправити ситуацію у весняній частині першості?
- Так, невдало провели ми перший сезон. Головною причиною цього можна назвати брак часу, адже за кілька тижнів створити боєздатний колектив дуже важко. Взяли багато хлопців, дехто з них не оправдав довіри, а хтось почав прогресувати. Слід розуміти й те, що нам протистояли колективи, які вже не один рік грають на такому високому рівні. Думаю, що весняна частина буде більш вдалою для нас і хлопчиками для биття не будемо.

- У Прем’єр-лізі представники клубів нарікають на вплив суддівства на результат поєдинків. Чи присутній фактор суддівства у першості молодіжних складів?
- Ні, не думаю. Та й звички не маю обговорювати ті чи інші дії суддів. Та й суперники, яким поступилися переважали нас як у тактичному плані так і в технічному. Потрібно, щоб у професійного клуба завжди була друга команда – молодіжний склад. Керівництво клубу мене вже поінформували, що навіть у випадку, якщо команда не гратиме у прем’єр-лізі у нас буде молодіжний склад, який гратиме у чемпіонаті області. Повірте, якщо команда матиме дублюючий склад не один рік, а постійно – результат буде зовсім інший ніж маємо його тепер.

- Ви кілька років працювали у дитячо-юнацькому футболі, тож чи можна говорити про те, що львівські, запорізькі чи харківські однолітки переважають закарпатських юних футболістів своєю майстерністю?
- У нас дуже багато талановитих молодих футболістів. Проблема в іншому – у відсутності належної інфраструктури, в першу чергу нестачі футбольних полів, особливо взимку. Ви подивіться наші юні закарпатські таланти 1993 р.н. успішно виступають у донецькій команді, динамівській школі. Що можна сказати лише про гравців 1985 р.н. – Кобіна, Кополовця, Бобаля, Надя Микуляка. Та й закарпатські дитячі команди успішно виступають у ДЮФЛ, так що у нас є серйозний кадровий потенціал, головне його належним чином реалізувати і зберегти.

- Що б хотіли побажати закарпатським уболівальникам?
- Наші уболівальники знаються на футболі, вони вимогливіші ніж прихильники інших клубів. Сподіваюся, що весною ми Вас порадуєм перемогами, а у відповідь розраховуємо на Вашу палку підтримку.


Источник: UA-REPORTER.COM