Показати повідомлення окремо

Майстер з ремонту квартир перекваліфікувався на "наркоту"

31.03.2009, 07:25   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

25-річний Микола з села Підвиноградів Виноградівського району Закарпатської області досить непогано освоїв навички майстра з ремонту квартир та будинків. Ще півроку тому це була вигідна і прибуткова справа, замовлень чимало. Доводилося працювати, в основному в райцентрі, до якого недалеко. Та в зимовий період роботу знайти важче, а тут ще й криза дається взнаки. Тож Микола переорієнтувався на інше заняття...

Співробітники карного розшуку виноградівської міліції отримали інформацію про те, що підвиноградівець збуває «наркоту». Цією справою зайнялися перший заступник начальника райвідділу Янош Дорчинець, начальник карного розшуку Ярослав Терек, його заступник Мар'ян Зелді та оперативник Іван Товт. Згодом стало відомо: чергову зустріч покупцеві марихуани Микола призначив майже в центрі Виноградова післяобідньої пори.

Коли пакетик з кількома грамами марихуани був у руках покупця, а гривні - в кишені реалізатора, несподівано поруч опинилися працівники міліції. З кишені куртки Миколи оперативники вилучили п’ять паперових згортків по кілька грамів марихуани, кожен розфасований перед продажем.

За свої кримінальні "заробітки" селянин потрапив за грати, проти нього порушена кримінальна справа...