Показати повідомлення окремо

Труп військовослужбовця на балконі мукачівської квартири

31.03.2009, 07:09   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Жителів одного з мукачівських будинків насторожив дивний неприємний запах, що доносився із сусіднього помешкання. Передчуваючи щось лихе, люди зателефонували в міліцію. На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група. У злощасному помешканні, звідки неприємно тхнуло, вхідні двері були підозріло відчинені.

Оглянувши приміщення, правоохоронці виявили на балконі труп людини. Вочевидь, мертве тіло вже якийсь час знаходилося тут, оскільки почало розкладатися. Скоріш за все, людину вбили - про це свідчили численні колото-різані рани на шиї та грудях. Працівники міліції встановили особу померлого, ним виявився 44-річний мукачівський військовослужбовець.

З’ясували також, кому належить ця квартира, - помешкання здавав у найм 40-річний місцевий житель. На місці події вилучили два зламані кухонні ножі, кілька недопалків, двістіграмову склянку, чек банкомату однієї з банківських установ.

За висновком судмедекспертів, смерть людини спричинили проникаючі колото-різані рани з пошкодженням внутрішніх органів і сонної артерії, масивна внутрішня кровотеча та геморогічний шок.

Працівники міліції у скоєнні злочину обґрунтовано підозрюють двох місцевих жителів. Зокрема, розшукуються

МЕЛХІСЕДЕК Олексій Ростиславович, 1980 р.н. і

КОВАЛЬСЬКИЙ Руслан Михайлович, 1981 р.н.

Усіх свідомих громадян міліція просить посприяти у встановленні місця переховування підозрюваних. Інформацію надсилати за телефонами: 102, 8-095-3830575, 2-23-32, 2-31-51 – «Телефон довіри» або звертатися до дільничного.

Конфіденційність гарантується.