Показати повідомлення окремо

Фальшиві гроші прибули на Закарпаття з Полтавщини

31.03.2009, 06:57   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

В один з мукачівських магазинів днями зайшов якийсь молодик. Покрутившись біля полиць з товаром, покупець врешті вибрав електроподовжувач вартістю 30 гривень. За покупку розплатився стогривневою купюрою. Продавець спершу не запідозрив нічого лихого і видав йому сімдесят гривень здачі. Проте, детально оглянувши банкноту, працівник магазину все ж засумнівався у її правдивості. Своїми припущеннями він поділився з працівниками міліції.

Збутника фальшивки невдовзі вирахували і затримали. Це був 39-річний житель Мукачівського району. Підозрюваний розповів, що отримав купюру півроку тому на заробітках у Полтаві. Те, що гроші – несправжні, з’ясував лише вдома. Як каже, зберігав їх на «чорний день». І ось тепер, у зв’язку із скрутним матеріальним становищем у сім’ї, вирішив купюру збути.

Під час розслідування мукачівські правоохоронці довідалися і про інший факт, пов’язаний з цією злощасною банкнотою. Виявляється, напередодні затриманий громадянин спробував «сплавити» несправжні гроші в одному з мукачівських ігрових залів. Однак працівниця цього закладу відразу запідозрила, що банкнота – фальшивка, і відмовила відвідувачу обміняти її. Про підозрілого чоловіка жінка сповістила правоохоронні органи. Затриманий громадянин сподівався, що це не стане відомо працівникам міліції. Нині за цим фактом порушена кримінальна справа.

Триває розслідування.