Показати повідомлення окремо

Заарештовано шахрая, який оформивши фальшиві кредити на 30 осіб

31.03.2009, 06:50   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Як уже повідомлялося у січні п.р., слідчим відділом податкової міліції ДПА у Закарпатській області розслідується кримінальна справа за ознаками злочинів, передбачених ст.ст.191 ч.5, 209 ч.1 Кримінального кодексу України, відносно приватного підприємця Т.

Протягом 2007р. приватний підприємець Т. у змові зі службовими особами Іршавського відділення одного з банків незаконно заволодів кредитними коштами в сумі 120,2тис.грн. та використав їх для задоволення власних та виробничих потреб. Так, Т., використовуючи паспорти та ідентифікаційні коди 31 громадяна, а також підроблені довідки про їх доходи, оформив без їх присутності та відома кредитні картки. У подальшому приватний підприємець Т. незаконно заволодів коштами в сумі 120,2тис.грн., знявши їх з відкритих рахунків вказаних осіб, внаслідок чого заподіяв банку матеріальної шкоди.

Під час проведення досудового слідства підприємець перешкоджав встановленню істини по справі, ухилявся від слідства, не з’являвся на виклики до слідчого відділу, внаслідок чого слідчим винесено постанову про оголошення розшуку обвинуваченого.

Ужгородським міськрайонним судом задоволено клопотання слідчого про зміну запобіжного заходу відносно шахрая з підписки про невиїзд на взяття під варту.

23.03.2009р. оперативно-слідчою групою по розслідуванню вказаної кримінальної справи заарештовано підозрюваного. На теперішній час заарештований знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання.