Показати повідомлення окремо

Дерев’яні бруси приховали контрабандні цигарки

31.03.2009, 06:47   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

В зону митного контролю митного поста "Дяково" Виноградівської митниці заїхала вантажівка під керуванням громадянина України. В ній до Румунії переміщувався експортний вантаж "пиломатеріали хвойних порід". Після проведення зважування транспортного засобу з вантажем та співставлення результатів із відомостями про вантаж, поданими на митницю у товаросупровідних документах, митники прийняли рішення провести поглиблений огляд вантажівки.

На зовнішній вигляд дерев’яні бруси зовсім не відрізнялися від звичайних. Однак після проведення контрольного просвердлювання одного із них — підтвердилися підозри щодо наявності сторонніх вкладень у пустотілих порожнинах пиломатеріалів (вантаж виявився не простим — у дерев’яних брусах були виготовлені спеціальні тайники для перевезення контрабандних цигарок). І таких "фаршированих" цигарками марки CLASSIC дерев‘яних брусів виявилося кілька десятків.

За даним фактом співробітники Виноградівської митниці склали протокол про порушення митних правил за ознаками статті 352 Митного кодексу України. За протоколом тільки самих тютюнових виробів митники вилучили 32 500 пачок на суму понад 94 тис. грн. Вантажівку "Рено" з причепом вартістю 200 тис. грн. та пиломатеріали на загальну суму 32,5 тис. грн. співробітники митного поста "Дяково" затримали.

З початку поточного року це вже не перший випадок спроби переміщення через україно-румунський кордон значної кількості прихованих цигарок. І хоча методи їх приховування зазвичай різні — результат завжди один: фіксація порушення митних правил у відповідності до вимог законодавства.