Виды психодиагностики

Реферат виды психодиагностики.

aclinica.by

Показати повідомлення окремо

Відбулась міжнародна нарада щодо запобігання забрудненню прикордонних вод

28.03.2009, 07:58   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

25 березня у м. Ніредгазі відбулась міжнародна нарада, на якій Угорщина, Словаччина, Румунія та Україна вирішували питання запобігання забрудненню комунальними відходами Верхньотисянського басейну.

За словами начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області Андрія Погорєлова, на Верхній Тисі та її притоках стали регулярними забруднення комунальними відходами, що впливало також і на нижні відрізки ріки Тиса. Екологічне засмічення пояснюється зростанням кількості побутових відходів, а також відсутністю налагодженої системи збору сміття. Задля розв‘язання цієї проблеми, природоохоронні домовилися про спільні узгоджені дії.

Результатом зустрічі стало підписання чотиристороннього комюніке, в якому визначено пріоритетами впровадження заходів зі зменшення забруднення утильсировиною (співпраця та обмін досвідом між територіальними органами водного господарства та охорони природи сторін, очищення берегової лінії Верхньої Тиси та її приток, анулювання несанкціонованих сміттєзвалищ, уникнення переходу комунального бруду через лінії держкордонів) та розроблення і реалізацію спільних проектів.
Заплановано, що двосторонні комісії з питань прикордонних вод щороку оцінюватимуть результати впровадження програми.