Показати повідомлення окремо

70-річчя Карпатської України відзначала вся Україна

28.03.2009, 06:58   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Сімдесяту річницю проголошення незалежності Карпатської України відзначали на державному рівні. В багатьох областях відбулися різні заходи, присвячені цій знаменній даті. На ім’я голови облдержадміністрації Олега Гаваші надійшли вітання.

Зокрема надійшла вітальна телеграма від керівника Чернівецької облдержадміністрації Володимира Куліша, в якій він вітає мешканців Закарпаття з 70-річчям Карпатської України. «Відзначення таких подій дозволяє виразніше відчути нерозривний зв’язок із хвилюючою і багатою історією рідного краю, скласти данину поваги великим і мудрим попередникам. Проголошення Карпатської України стало яскравою сторінкою відродження сучасної незалежної соборної України. Ця непересічна подія засвідчила незламну волю українського народу до свободи і незалежності, продемонструвала, що Закарпаття є невід’ємною частиною України», – йдеться в телеграмі.

Вітальний лист на адресу обласної державної адміністрації надійшов і від президента Національної академії наук України, академіка НАН України Бориса Патона. «Проголошення Карпатської України стало ще одним унікальним свідченням незламної волі українського народу, втіленої у героїчному чині його карпатських синів і дочок, до утвердження свого національного буття. Сьогодні Закарпатська область робить гідний внесок у справу державного будівництва України, посилення її політичного, економічного та культурного потенціалу, у розвиток взаємовигідної співпраці з країнами Центральної та Східної Європи», – йдеться у вітальному листі.