Показати повідомлення окремо

Спеціальні запчастини для лічильника банкнот до Австрії не потрапили

27.03.2009, 06:18   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Фальшиву купюру номіналом в 100 гривень та понад 300 запчастин до лічильників банкнот намагався незаконно перевезти наш співвітчизник через митний пост «Ужгород», що на українсько-словацькому кордоні. Однак на заваді планам афериста стали злагоджена співпраця ужгородських митників та працівниками підрозділу ГУ МВС України в Закарпатській області.

До Австрії перевізник прямував із вантажем «пляшки для вина з зеленого скла». Під час проходження митного контролю запевняв інспекторів митниці, що окрім заявленого в декларації нічого не переміщує. Однак між сидіннями в кабіні водія митники виявили картонну коробку із 323 запчастинами до лічильників банкнот марки «Magner 75» та інструкцію по їх експлуатації. Всередині посібника в прозорому поліетиленовому пакеті знаходились 100 гривень з поміткою олівцем на лицевій стороні «фальш». Як показав спеціальний прилад для встановлення підробки, у банкноти відсутні ряд захисних ознак.

За словами 38-річного водія, коробку з запчастинами йому „вручило” його керівництво для передачі в Австрії. Про вміст коробки він нічого не знав, тому не згадав про неї у митній декларації.

Відтак за ознаками статті 340 Митного кодексу України складено протокол про порушення митних правил. Незадекларовані предмети митники вилучили.