Показати повідомлення окремо

В Закарпатській області відкриють ще 2 пункти пропуску.

23.12.2009, 16:22   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Україна та Угорщина мають намір відкрити 2 додаткових пункти пропуску на україно-угорському кордоні в Закарпатській області.

Про це сказав міністр закордонних справ Петро Порошенко на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ Угорщини Петером Балажем.
«Мова йде про можливість відкриття двох додаткових пунктів пропуску», - сказав він.
За словами Порошенка, на даний момент визначаються місця для цих пунктів. Міністр повідомив про домовленість сторін, щоб принаймні до проведення чемпіонату Європи з футболу в 2012 році зробити необхідні кроки для спрощення перетину кордону для угорців та українців.
Також сторони домовилися про розширення співробітництва у форматі Карпатського регіону. «Оскільки це унікальне місце, де в радіусі 100 км сконцентровані кордону 5 держав і де співробітництво між цими державами має унікальний потенціал», - сказав він.
Порошенко додав, що Україна і Угорщина мають намір створити групи експертів з напрацювання спільних пропозицій щодо активізації співробітництва у Карпатському регіоні. Як повідомляло агентство, за підсумками зустрічі з Балажем у вівторок Президент Віктор Ющенко висловив упевненість у подальшому розвитку відносин між Україною та Угорщиною.


Источник: UA-REPORTER.COM