Показати повідомлення окремо

У "ТОП-50" Закарпаття Балоги обігнали Ратушняка

23.12.2009, 14:57   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

23 грудня в Ужгороді відбулася презентація щорічного рейтингу "ТОП-50. Найвпливовіші люди Закарпаття-2009", який є спецпроектом газети "Неділя". Згідно з рейтингом, найвпливовішою людиною Закарпаття є екс-глава Секретаріату Президента України Віктор Балога. На другому місці — голова Закарпатської ОДА Олег Гаваші, на третьому — перший заступник керівника області Іван Балога, на четвертому — мер Ужгорода і кандидат на пост Президента України Сергій Ратушняк, на п’ятому —народний депутат України, член партії Єдиний Центр Василь Петьовка.
Як зазначив під час прес-конференції один із авторів і головний редактор проекту Михайло Носа, випуск цьогорічного рейтингу певною мірою затримався через фінансову кризу. Проте кошти на його випуск таки вдалося знайти, передусім завдяки рекламодавцям.

Уже традиційно рейтинг побачив світ у формі кольорового глянцевого журналу, в якому подані фото всіх 50 найвпливовіших людей Закарпаття, короткі характеристики до них та невелика розповідь про те, чим саме ці люди впливові або ж чим відзначилися протягом року, що минув.

Крім них, до ТОПу ввійшли представники бізнесових кіл Закарпаття, особливо ж ті, котрим вдалося вижити в умовах фінансової кризи, духівництво, ректори УжНУ та ЗакДУ, політики, лікарі.


Источник: Zaxid.net