Показати повідомлення окремо

Широка колія від Удгорода до Відня може бути побудована через 3 роки

22.12.2009, 19:48   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Як повідомляє президент РЖД Володимир Якунін, спостережна рада компанії, яка буде організовувати її будівництво, вже ухвалила рішення, яким почала конкурсні процедури з відбору підрядника на розробку передпроектної документації.

«Ми до 10 січня висилаємо пропозиції. Даємо 2 тижні, щоб отримати офіційні відповіді і до 20 лютого наглядова рада повинна буде підвести підсумки конкурсних процедур і визначити підрядника на передпроектні розробки », - сказав він.

Він також повідомив, що на розробку бізнес-плану проекту будівництва залізничної колії знадобиться не менше 7-8 міс. «З моменту прийняття цього плану займе більше 2 років, перш ніж дорога буде побудована і запрацює», - сказав він.

За словами генерального директора «Укрзалізниці» Михайла Костюка, введення в експлуатацію широкої колії до Відня дозволить значно збільшити потік вантажного транзиту через територію України, оскільки дасть можливість здійснювати фактично невпинне перетин українського кордону в західному напрямку.

Також ця колія дозволить здешевити вартість транзитних вантажоперевезень залізницею, оскільки не потрібно буде витрачати гроші на завантаження і розвантаження вантажів у прикордонній зоні з-за різних стандартів залізничного полотна.


Источник: UA-REPORTER.COM