Показати повідомлення окремо

У Мукачеві презентували профорієнтаційний термінал

22.12.2009, 13:48   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Як повідомила кореспонденту UA-Reporter.com заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Мукачівського міського центру зайнятості Галина Бородій, у понеділок, 21 грудня, в загальнодержавний День зайнятості, фахівці Мукачівського МЦЗ за участю представників міської влади і відділу освіти провели презентацію «Профорієнтаційного терміналу».

Термінали були створені відповідно до концепції державної політики зайнятості населення у сфері надання профорієнтаційних послуг. Таким чином, процес надання профорієнтаційних послуг у загальноосвітніх закладах завдяки терміналів автоматизований і, крім цього, наша молодь отримала більш широкий доступ до інформації про професії, які актуальні і користуються попитом на ринку праці.

У рамках цього проекту у п'яти загальноосвітніх навчальних закладах м. Мукачево були встановлені профорієнтаційні термінали. Школярі міста мали змогу познайомитися з роботою тач-скрін безпосередньо під час проведення презентації у школі № 11. Учасники презентації переконалися, що доступ до інформації про професії, навчальних закладах та методики профорієнтаційного тестування став більш доступним і оперативним. Зручною і зрозумілою для школярів є також інформація з описом професій, оскільки були враховані вікові особливості сприйняття інформації дітьми.

Для батьків - поради щодо вибору професії їх дітьми, допомогу в підготовці до іспитів та тестування, інформація про навчальні заклади професійної освіти. Спеціально для вчителів передбачена тематична сторінка з методичними рекомендаціями щодо організації профорієнтаційної роботи з учнями, розміщені наукові новинки з психології та профорієнтації.

Отже, з відкриттям терміналу учні шкіл міста, батьки і вчителі отримали можливість користуватися сучасною технікою.

Під час презентації фахівці центру зайнятості розповіли вчителям, батькам і учням про роботу профорієнтаційного терміналу. Найбільше зацікавилися роботою тач-скрін діти. Школярі гідно оцінили доступність і змістовність і яскраве оформлення інформації, яку вони будуть отримувати у формі гри.

У своїх виступах керівники шкіл висловили щиру вдячність службі зайнятості за проведення послідовної роботи та інноваційний підхід у вирішенні проблем професійної орієнтації молоді.


Источник: UA-REPORTER.COM