Показати повідомлення окремо

Пальто з сюрпризом

26.03.2009, 08:57   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

У звичному режимі здійснювався митний огляд громадян, які перетинали митний кордон України у пункті пропуску "Тиса".

Однак на працівників Чопської митниці у мікроавтобусі «Мерседес-Бенц» очікував сюрприз. В якості пасажира ним слідував наш співвітчизник, мешканець Львова, який їхав до України з Італії у приватних справах.

Так до митного контролю молодик подав власноручно заповнену митну декларацію, у якій зазначив, що переміщує іноземну валюту у кількості 425 євро, а що стосується інших заборонених предметів, то він їх не переміщує.

Однак під час здійснення митного контролю ручної поклажі працівники митниці виявили валюту, про існування якої парубок не повідомив митників ні усно, ні письмово. І де? У підплічках шкіряного пальто громадянина! Там "сховалися" 6 тис. євро — 2,5 тис. євро в одному та 3,5 тис. євро в іншому підплічку. У свою чергу, пальто з сюрпризом було поміщене у картонну коробку, яка знаходилася в багажному відсіку мікроавтобуса

Як пояснив громадянин, коробку він отримав в Італії від своєї знайомої для перевезення до Львова і про вміст коробки нічого не знав.

З огляду на виявлені факти співробітники Чопської митниці склали протокол про порушення митних правил за ознаками статті 352 Митного кодексу України. Валюту митники вилучили.