Показати повідомлення окремо

В Ужгороді незаконні автостоянки збирають побори з водіїв

22.12.2009, 11:41   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Як відомо і як писали вже неодноразово ЗМІ, можливість тимчасового затримання транспортного засобу передбачається частиною другою статті 52 Закону «Про державний рух». Відповідно до цього документа, тільки Державтоінспекція МВС контролює правомірність експлуатації транспортних засобів та виконання правил паркування - зазначено у відповіді Мінюсту номер 173-0-2-09 від 6 квітня 2009 року з підписом голови відомства Миколи Оніщука.
Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, на жаль, у нашому місті над Ужем мерія на цей Закон дивиться «крізь пальці». Тому що і до сьогоднішнього дня, як і раніше кращих паркоматів фірми «Медпарк», які «здирають» незаконно гроші за паркування автомобілів у водіїв, не поменшало. Вся справа в тому, що їх діяльність була дозволена тільки на один квартал, а вони продовжують працювати і надалі вже 2-3 квартали. Одна з таких стоянок для авто «красується» і на вулиці Жупанатська, що в місті Ужгороді. Тут справно «касові апарати» беруть «данину» за «відпочинок» автомобілів. Так, за першу годину «перепочинку машини» водієві потрібно викласти з гаманця 2 грн, за наступні години - 3 грн, а за цілий день - 15 грн. Якщо ви запізнилися вчасно забрати своє авто, то через 5 хвилин після закінчення оплати часу колеса вашого автомобіля будуть заблоковані.
Дивно те, що за отримані гроші, працівники фірми «Медпарк», яка, до речі, зареєстрована десь на Миколаївщині, навіть не хочуть розчистити місце паркування від снігу.


Источник: UA-REPORTER.COM