Показати повідомлення окремо

В Закарпатті стартує гірськолижний сезон на Красії

22.12.2009, 11:29   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Відомо, що туристично-рекреаційна галузь Закарпаття протягом останніх років динамічно розвивається і представлена в основному малим і середнім бізнесом. Але очевидно, що без розвитку мережі інфраструктури та туристичних послуг інвестиційна привабливість рекреаційних об'єктів невисока. Тому особливу увагу інвестори приділяють її створенню.

Про це, а також про внесок місцевої влади у розвитку туристичної та інженерної інфраструктури населених пунктів Великоберезнянського району Закарпатської області йшлося на засіданні постійної комісії Закарпатської обласної ради з питань розвитку туризму та рекреації ще в лютому, вивчаючи перспективи розвитку туризму на Ужанщині. Розуміючи важливість туристсько-рекреаційного комплексу для соціально-економічного розвитку регіону, Великоберезнянською районною радою приймаються відповідні рішення, вживаються необхідні заходи, спрямовані на сприяння та підтримку діючих суб'єктів, і тих, які починають будівництво нових об'єктів туристичного призначення.
Так, днями в с.Вишка під головуванням Василя Канюка відбулася виїзна нарада за участю представників райдержадміністрації, територіальної громади і керівників місцевих туристично-рекреаційних закладів.
- Саме завдяки рекреації та використання природних можливостей Великоберезнянщина має перспективи подальшого розвитку краю. З огляду на складні економічні умови в державі, реальний стан справ і дотаційність району, необхідно шукати самим джерела наповнення районного бюджету. Одним з найбільш ефективних шляхів реалізації стратегічних цілей є залучення інвесторів у туристично-рекреаційну галузь, - сказав голова Великоберезнянського райради Василь Канюк, відкриваючи засідання.
Своїми враженнями поділилися професіонали гірськолижного спорту.
Відомий екс-тренер збірної України зі сноубордингу Григорій Климентівський представляє ТОВ «Кіівспортсервіс», який займається організацією роботи та облаштуванням інфраструктури гірськолижних об'єктів на горі Красія. Він інформував про ступінь готовності розміщених тут туристичних закладів до зимового сезону. Наголошувалося на встановлення спеціальних пристроїв для виготовлення якісного штучного снігу, проведенні взимку на Красії Кубка України зі сноуборду та гірських лиж, а також різних чемпіонатів області та району.
Оратор згадав, як минулорічні змагання серед молоді України на першість у різних видах слалому та сноуборду викликали великий інтерес у фахівців. Цим самим було заявлено, що «траси Красії цілком можуть претендувати на визнання їх придатності для проведення спортивних перегонів на вищому рівні як загальнодержавного, так і міжнародного значення». Таку високу оцінку потенціалу зазначених трас дали минулого року держтренер Федерації гірськолижного спорту України Леонід Тікун під час проведення молодіжних всеукраїнських змагань.
Власник місцевого туристичного об'єкту Іван Тарасенко проінформував, що до прийому перших відпочиваючих, які очікуються на новорічно-різдвяні свята, він готовий. В очолюваному ним закладі заздалегідь подбали про розширення асортименту послуг, і незважаючи на фінансову кризу в державі, їм все ж таки вдається розвиватися.
Треба зазначити, що не тільки задіяні на Красії підприємці, професійні лижники, а й звичайні туристи, які мали можливість насолоджуватися відпочинком у Вишці, однаково позитивно висловлюються про широку перспективність розвитку туризму та рекреації на Великоберезнянщині.
- Наші пріоритети - не тільки прекрасні пейзажі неповторних карпатських схилів, широка мережа туристичних закладів та їх вдало підібраний асортимент послуг, але і м'який клімат, екологічно чистий регіон, без функціонування підприємств важкої індустрії, що важливо для всіх - і спортсменів, і відпочиваючих, -- сказав голова районної ради Василь Канюк і гостинно закликав любителів до активного відпочинку на засніжених трасах Красії.


Источник: UA-REPORTER.COM