Показати повідомлення окремо

Андріана Попович вибрана " Міс стоматологічного факультету УжНУ"

21.12.2009, 16:50   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у прес-службі Ужгородського національного університету, на стоматологічному факультеті відзначили День першокурсника. Урочистий день для новачків поєднали зі святом краси. За титул «Міс» змагалися сім красунь.

Масу позитивних емоцій у глядачів викликали вечора першокурсника і конкурси "Міс факультету" попередніх років. Цього року захід не став винятком. Найбільше публіці сподобався перший вихід красунь у стилі «Мулен Руж». Дівчата впевнено позували в екстравагантних нарядах.
Наступними виходами дівчата показали своє вміння майструвати і лагодити. Такий досить незвичайний вихід найбільше сподобався хлопцям.
У перервах глядачів розважали своїм умінням танцювати Денис Шип, Ганна Гапоненко, Софія Копилець і «Танцювальна корпорація друзів». Веселий настрій присутнім забезпечила команда КВН стоматологічного факультету «По зубах». Під час останнього виходу у вечірніх нарядах журі і визначило головну красуню. Титул «Міс стоматологічного факультету» отримала Андріана Попович. Далі вечір продовжили в одному з танцювальних клубів міста.


Источник: UA-REPORTER.COM