Показати повідомлення окремо

[русcкий]В Україні 5% вищих чиновників використовують підроблені дипломи

20.12.2009, 23:45   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

З приблизно 300 чиновників високого рангу, що перевіряються щороку управлінням держслужби, 10-15 надають недостовірні документи про вищу освіту, заявив начальник головного управління Державної служби України Тимофій Мотренко.

"Якщо на рік ми перевіряємо близько 300 осіб, то з них 10-15 мають недостовірні дипломи. І це на рівні, де призначення здійснюють президент і Кабмін. А якщо спробувати екстраполювати ці цифри на більш ніж сорок тисяч осіб, які щороку поступають на держслужбу на всіх рівнях? Напевно, там теж будуть проблеми. І цифри будуть інших порядків", - заявив Тимофій Мотренко.

При цьому він підкреслив, що всебічна перевірка громадян, що претендують на державні посади, є визнаною загальносвітовою практикою.

"Цивілізований світ давно не може уявити собі вступ людини на яку-небудь державну посаду без попередньої перевірки відомостей про неї. Суспільство має право знати все про цю людину. Йому небайдуже, яке у майбутнього прем'єра здоров'я, наскільки правдиві дані про освіту помічників президента, був судимий голова адміністрації чи ні, які у нього доходи", - констатував Мотренко.


Источник: