Показати повідомлення окремо

Мотренко: Необхідно створити окремі державні органи для боротьби з корупцією та аудиту.

20.12.2009, 12:46   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

В Україні необхідно створити незалежний від уряду антикорупційний орган, а також генінспекцію з аудиту декларування доходів, заявив начальник головного управління Державної служби України Тимофій Мотренко в інтерв'ю «Дзеркалу тижня».

«Буде краще, якщо нарешті з'явиться якийсь окремий антикорупційний орган, про який стільки років говорять політики. Потрібен дуже серйозний і дуже сильний орган. До того ж він не повинен бути на базі Кабміну, СП або якогось профільного міністерства. Це має бути абсолютно нова структура, підзвітна парламенту. Керівництво, яке призначається на термін 5-7 років. Парламентом! », - переконаний Мотренко.

Крім того, начальник головного управління держслужби пропонує створити спеціальний орган і для професійного аудиту декларацій про доходи, що надаються керівництвом країни і держслужбовцями.

«Сьогодні ми часто бачимо, як у пресі публікуються декларації відомих політиків, і народ починає активно рахувати. І ніяк не може звести дебет з кредитом. Але це аматорство та інсинуації. Займатися ж аудитом декларацій має спеціальний орган, - заявив Мотренко. - Генеральна інспекція з аудиту декларування доходів, наприклад. Тоді це серйозно. Такий генеральний інспектор в Європі має надзвичайно високий статус. Раз на два роки він робить арифметичний і логічний аудит декларації президента, депутатів »


Источник: источник
[/copy]