Показати повідомлення окремо

"Молодіжний рейтин року" визначив самі яркі події на Закарпатті

19.12.2009, 13:36   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

[text]Кінець року - час підсумків, аналізу і узагальнень. На думку багатьох закарпатців, 2009-й буде що згадати, адже цікавих подій і заходів обласного рівня було чимало ...

У дружній суперечці творчого колективу журналу "StudLife" щодо того, який же з фестів, вечірок або промо-проектів можна вважати найкращим, виникла думка створити свій власний рейтинг.

Знайшлися небайдужі, долучилися спонсори (Національна дисконтна мережа "Українська студентська картка", "Студентська республіка", Корпорація свят "Не понял", студентська рада Закарпатті, Закарпатська ліга КВН і т.д).

Таким чином, в рамках давно запланованого конкурсу "Кращий студент" відбулася ще одна подія - перший "Молодіжний рейтинг року".


Щодо проекту. Цього року він охопив 5 номінацій та 5 спеціальних відзнак. Визначала переможців група експертів журналу "StudLife" і самі конкурсанти, які мали можливість віддати свій голос за колег-суперників.

17 грудня в Закарпатському облмуздрамтеатрі було оголошено кращих з кращих. Проходила церемонія нагородження в урочистій обстановці з усіма відповідними атрибутами. Навіть статуетки переможці отримали спеціальні - їх власноруч розробили молоді художники, студенти Ужгородського коледжу мистецтв ім.А. Ерделі Василь Сочка та Василь Бедрик.

Отже, про номінантів.

На звання "Кращий молодіжний захід року" претендували: ігри Закарпатської ліги КВН, еротичний фестиваль "Березневі коти", "Парад наречених" і "Битва фотографів". Перемогу отримав яскравий і видовищний фестиваль "Парад наречених".

На "Кращий молодіжний промо-проект" номінувалися новітні художні проекти: Сhicharrones Shator, Uzhgorod Techno Culture (UTC), Zenith Promo, Transcarpathian Arts Unity. Хлопці з перших промо-групи випередили інших.

З чотирьох молодіжних брендів «House», «Top Secret», «Oxygen» і «Стиляга» найбільший грант довіри отримав епатажний і незалежний «House».

Відзначили і конкурси краси (переважно студентські, оскільки більш масштабні не проводилися за фінансової кризи). На цьому напрямку крайової шоу-індустрії найбільш гідним виявився "Міс і містер ЗакДУ".

А от найбільше любить проводити вечора молода вишукана публіка в гламурному "Kashtan Lounge Cafe". Саме він став кращим молодіжним закладом року. Трохи поступилися клубу «Deep Chill Out Bar», «Кактус» і «Тотем».

Потрапили в поле фокусу кмітливого молодого очі і інші межі закарпатського життя. Спеціальною премією "Меценат року" було відзначено керівника Закарпатського обласного відділення політичної партії "Фронт змін" Роберта Бровди. За підтримки особисто і його команди в області сталася купа заходів, серед яких - "Вечірка для вагітних", "Парад наречених", "Кришталеві грона", "Гуцульська ріпа", змагання з мотокросу, футбольні турніри, "Битва фотографів", відновлення Ужгородського дитячої залізниці та багато інших.

Відмітили молодіжний Інтернет-сайт "Foso" як кращий ЗМІ.

"Визнанням року" став народний колектив Студія сучасного танцю "Бліц", танцюристи якого в цьому році аж привезли 3 кубки з міжнародних чемпіонатів. Не обійшли увагою патріотичне футбольне поле при дорозі під Ужгородом. Йому присвоїли спеціальну номінацію - "Прикол року".

Звання "Кращого студента" в нелегкій боротьбі виборов студент 4 курсу факультету інформатики ЗакДУ, голова студради університету Едуард Коваленко.

Всього на участь у конкурсі було подано 43 анкети. Претендентів обирало журі у складі представників різних вузів, команд КВН, студради області та ін .В результаті, до фіналу потрапили 10 студентів з 4 вузів краю.

На сцені учасники демонстрували себе і свої таланти: дефілювали в люб'язно наданих спонсорами "прикидах", співали, танцювали, малювали на папері і майках, показували власні колекції, жартували і навіть фехтували, так що перемога дійсно не далася легко. Талант, старання і харизма Едуарда (за висновком журі) були гідно відзначені - голова закарпатських "фронтовиків" Роберт Бровди вручив переможцю головний приз - нет-бук.На пам'ять про конкурс всі без винятку учасники отримали пам'ятні подарунки.

Особливо приємною несподіванкою було повідомлення про те, що одяг від торгової марки «Top Secret», в яку були одягнені ведучі (Лариса Липкань і Денис Лагодін), а також студенти в останньому виході, Роберт Бровди дарує - і знімати їх немає необхідності.

Чим молоді люди відразу і скористалися - після конкурсу в 4-х дискоклубах Ужгорода відбулося продовження свята з привітанням студентів, розіграшами призів і конкурсами, тому герої вечірок красувалися там в новому модному вбранні.

Проведеним заходом організатори залишилися задоволені і вже будують плани на наступний рік. Цілком можливо, що "Молодіжний рейтинг року" стане традиційним і також поповнить список найбільш яскравих подій Закарпаття.


Источник: UA-REPORTER.COM