Показати повідомлення окремо

В Ужгороді 1500 Миколайчиків запалили першу в Україні ялинку

19.12.2009, 12:29   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Ужгород обіцяє смачно нагодувати своїх жителів і гостей. Все починається з солодощів, а закінчується дегустацією закарпатського вина.

- Відзначати Миколи ми почали вже 18 грудня, - розповідає керівник закарпатської ліги КВН Сергій Денисенко. - На головну площу міста - Театральну вийшли півтори тисячі маленьких ужгородців. Вони одягли костюми Миколайчик, а за плечима у кожного був мішок - у цей день діти роздали перехожим півтони солодощів. Парад дорослих Миколаїв почався ближче до вечора. Для цього ми запросили на площу близько півсотні артистів, і аматорів, і професіоналів. В барвистих костюмах вони пройшли по всій центральній частині Ужгорода.

Організатори свята обіцяють провести в цей день і благодійну акцію. Наприклад, минулого року хлопці відвідали пацієнтів міської дитячої лікарні та порадували їх смачним частуванням.

- Увечері в магазині «Кобзар» відбувся захід «Книга в день Миколая», - каже завідувач кафедри туризму Ужгородського університету Федір Шандор. - Були нагороджені кращі автори і кращі видавці цього року. Також в цей день відзначили найкращі туристичні об'єкти міста.

А ввечері, коли стемніє, півтори тисячі маленьких миколайчиків разом з дорослими запалили на Театральній площі першу в Україні офіційну ялинку.

Сьогодні, 19 грудня, вранці на вулиці Августина Волошина в центральній частині обласного центру відкриється фестиваль молодого закарпатського вина «Божоле». Тут, як пообіцяв голова обласної Спілки виноробів Олександр Ковач, можна буде продегустувати понад 40 сортів кращого регіонального напою богів.


Источник: UA-REPORTER.COM