Показати повідомлення окремо

На чужій "хвилі"

17.12.2009, 23:53   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Все життя щиро вболівав за дві команди - рідне «Закарпаття» і флагман радянського, потім українського футболу - київське «Динамо». Щиро радів, коли вихованці закарпатської школи приносили користь сильному колективу країни, а такі гравці, як Йожеф Сабо, Василь Турянчик, Стефан Решко, Іван Яремчук ... приносили користь сильнішому клубу України.

Був вдячний керівникам «Динамо», коли вони «повернули борг» «Закарпаттю» і в 2001 р. направили в Ужгород цілу групу футболістів на чолі з починаючим тренером Юрієм Калитвинцевим. Нехай тоді це назвали «передвиборчим ходом», але команда ожила і вперше у своїй історії вийшла у Вищу лігу чемпіонату України.

Така співпраця двох улюблених команд не могло не радувати, і не секрет, що в Закарпатті, крім своїх гравців, лідерами глядацьких симпатій завжди були саме кияни.

І ось настав 2009 р. - теж передвиборний. І мені стало гірко від того, що політики у своїх іграх все частіше використовують футбол як розмінну монету. Але від кого не чекав удару в спину, так це від свого земляка Нестора Івановича Шуфрича. Завжди вважав його зваженим і розумним чоловіком, який розуміється в людях, який пам'ятає добро, поважає дружбу і не здатний на нечесні вчинки.

І раптом такий «наїзд» (по-іншому не скажеш) на Григорія Суркіса, та ще перед тим, як вирішувалося, бути чи ні Євро-2012 в Україні!

Так, у «Закарпаття», президентом якого є Нестор Шуфрич, справи зараз йдуть ні добре ні погано, так, судді часом свистять не в нашу сторону. Але жоден уболівальник (принаймні я не знаю таких) в житті не міг побачити в цьому «всесвітньої змови», того, що арбітри «топлять» команду, причому за прямою вказівкою з київського офісу ФФУ.

Справа-то, напевно, в іншому: в невмілій і провальній селекційній роботі в міжсезоння. (Ми виходили у «вишку» разом з «Оболонню» - і подивіться, де вона зараз, а де ми!) У тому, що тренера знайшли, що вміє лише клоунаду на футболі влаштовувати, а в тактиці та стратегії футболу розбирається не краще пересічного вболівальника . У тому, що стадіон у нас такий, що соромно перед прихильниками інших команд. У тому, що школи футбольні не працюють і «Закарпаття» змушене купувати футболіста з Нідерландських Антильських островів! ..

Ось де треба шукати причини невдач, Нестор Іванович!

А ваш вчинок, ви вже вибачте, вважаю необачним, і, що найголовніше, нещирим. Комусь треба було, щоб хтось підтримав «хвилю», яку погнали на ФФУ, хтось вказав на вас, а ви і раді старатися. Прикро ...

Игор Синенко


Источник: источник
http://www.2000.net.ua/