Показати повідомлення окремо

В Ужгороді дітей запршує в гості Музейний Миколай

17.12.2009, 11:10   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

19 грудня Закарпатський краєзнавчий музей запрошує на свято Музейного Миколая, яке відбудеться в каплиці Ужгородського замку. Початок об 11 годині.

Музейний Микола - це свято для всієї родини, свято добра, любові і милосердя, в якому поєднуються духовні, пізнавальні та розважальні моменти.
Під час святкової літургії, яка відбудеться в каплиці Ужгородського замку діти разом з батьками візьмуть участь у спільній молитві з невидимою небесної церквою. Священики розповідатимуть дітям про те, хто такий Святий Миколай-чудотворець, в чому полягає суть цього свята, ознайомлять дітей з іконами святoго Миколи з фондів Закарпатського краєзнавчого музею. Потім юні гості свята зможуть почитати вірші, оповідання та п'єси про святого Миколая в журналах «Віночок», «Бджілка», «Російська молодь», якими захоплювалися їх прабабусі і прадіда.
Нікого не залишить байдужим і виставка дитячих малюнків, які своєю безпосередністю, емоційністю, буйством барв і фантазій розкажуть про те, у що вірять і про що мріють наші діти. Її підготували учні художньої студії «Золота палітра». На завершення ж свята відбудеться театралізоване дійство «Святий Миколай серед дітей» за участю акторів Закарпатського обласного театру ляльок.


Источник: UA-REPORTER.COM