Показати повідомлення окремо

Затверджено норми забезпечення краян твердим паливом і скрапленим газом

25.03.2009, 08:17   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Відповідним розпорядженням голови облдержадміністрації затверджено натуральні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом, за якими краянам надаються пільги і житлові субсидії готівкою за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим.

Так, тверде паливо і скраплений газ для надання пільг – відповідно одна тонна та один балон на домогосподарство на рік, а особам що мають таке право згідно зі статтею 48 Гірничого закону України, – 3,1 тонни вугілля для побутових потреб на домогосподарство на рік.

А скраплений газ, що використовується для приготування їжі, надання житлових субсидій населенню – два балони (42 кг) на рік на одну-дві особи, три балони (63 кг) – на три-чотири особи, чотири балони (84 кг) – на п’ять і більше осіб. У разі ж споживання скрапленого газу від групових резервуарних установок, мінімальна норма забезпечення скрапленим газом становить 42 кг на одну особу, але не більше як 210 кг на рік.
Тверде паливо – 1,8 тонни на домогосподарство при наданні житлових субсидій.

Відповідною постановою Кабміну встановлено, що для надання у цьому році пільг і житлових субсидій населенню на придбання твердого палива за рахунок відповідної субвенції з держбюджету місцевим, застосовуються граничні показники вартості твердого палива і скрапленого газу: тверде паливо – 627 грн. за одну тонну, скраплений газ – 85 грн. за один балон (21 кг).

Громадяни, які для опалення житла використовують рідке пічне побутове паливо, пільги надаються з розрахунку вартості однієї тонни палива, а субсидії на відшкодування витрат на його придбання – враховуючи вартість затвердженої у регіоні натуральної норми забезпечення населення твердим паливом.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми своїми розпорядженнями (рішеннями) мають право встановлювати збільшені норми на придбання твердого і рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу особам, що мають право на пільги та житлові субсидії згідно із законодавством, за рахунок коштів відповідних місцевих бюджетів.

Попереднє розпорядження голови облдержадміністрації від 26.03.08 №188 «Про норми забезпечення населення скрапленим газом, твердим паливом на 2008 рік» втратило чинність.