Обустройство артезианской скважины на сайте

Детальное описание обустройство артезианской скважины на сайте.

www.burenie-msk.ru

Показати повідомлення окремо

ДПА: УВАГА! ШАХРАЇ!

25.03.2009, 07:26   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Відділ по боротьбі з корупцією в органах Державної податкової служби ДПА у Закарпатській області інформує, що протягом березня 2009 року посадовим особам та власникам ряду престижних готельно-ресторанних закладів Закарпатської області надходили телефонні дзвінки від громадянина, який називає себе працівником ДПА України, представлявся Геннадієм Абрамовичем (в ряді випадків - Черних Геннадієм Абрамовичем) або Георгієм Петровичем та робить замовлення щодо організації проживання та харчування 8-10 працівників ДПА України на 3 доби.

Вищевказаний громадянин найчастіше телефонує з номерів мобільних операторів «Київ-Стар» та «МТС». Останні телефонні дзвінки були здійснені із телефонного номеру 8 068 12 78 111. При цьому, громадянин може робити наголос на особистому знайомстві з керівництвом ДПА України та ДПА інших областей або погрожувати проведенням перевірки. В подальшому, обумовлюючи терміновою необхідністю та знаходженням в дорозі, передзвонював керівникам готелів та ресторанів і просив придбати телефонні картки мобільних операторів на суму від 900 до 1200грн. та повідомити йому їх коди поповнення.

Інформуємо з метою запобігання можливих шахрайських дій зі сторони вищевказаної особи відносно суб’єктів господарської діяльності Закарпатської області. Відділ по боротьбі з корупцією в ОДПС ДПА у Закарпатській області звертається до всіх керівників СГД області з проханням повідомити про вищевказані випадки відділ по боротьбі з корупцією в органах ДПС ДПА у Закарпатській області за тел. 3-52-70.