Показати повідомлення окремо

Більше половини українців хочуть такого президента, як Путін

08.12.2009, 10:02   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Більше половини українців бажають появи у своїй країні такого сильного лідера, як в Росії.

Про це заявив директор компанії "ФОМ-Україна" Олександр Бухалов, презентуючи результати соціологічного дослідження напередодні виборів перзидента.

"Сьогодні дуже часто в українців питають, чи бажають вони, щоб до влади прийшов сильний лідер, "тверда рука", наприклад, як у Росії, де є харизматичний лідер, або ж навіть два", - сказав він.

За даними соцопитування, 58% українців вважають, що в країні має бути господар, і нашому народу потрібна сильна рука. При цьому 25,6% респондентів вважають, що не можна допускати, щоб влада в Україні була віддана в одні руки. Ще 7% не погодилися ні з першим, ні з другою позицією, а 9,4% не змогли відповісти.

Бухалов також повідомив, що результати соцопитування демонструють - українці стабільно орієнтуються на зближення з Росією.

Так, 15,7% жителів України бажають, щоб у керівництва країни знаходилися політики, які орієнтуються виключно на зближення з Росією. Ще 21% упевнені, що необхідно зближення, скоріше, з Росією, ніж з Заходом. А 40,4% опитаних вважають, що зближення потрібно в рівній мірі з Росією і Заходом. І лише 9,5% відповіли, що зближення потрібно, скоріше, з Заходом. А 6,6% виступають за зближення виключно із Заходом.

Дослідження проводилося в період з 22 по 30 листопада, опитано 1000 людей у 85 населених пунктах України.

Джерело:http://www.experts.in.ua