Показати повідомлення окремо

19-річна українка стала Королевою світу

07.12.2009, 21:15   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

19-річна українка Вероніка Вовчук перемогла у фіналі міжнародного конкурсу краси «Королева світу-2009» (Queen of the World 2009). Конкурс відбувся 3 грудня в Берліні.

Титул 1-ої Віце-королеви отримала Фей Жао з Китаю, 2-й Віце-королевою світу стала представниця Домініканської республіки.

У цьому році конкурс відбувся вже в 21-й раз, повідомляє Кореспондент. «Королева світу» - це альтернатива конкурсу «Міс світу». Правда, це шоу менш популярний і проводиться найчастіше в Німеччині. Два попередні роки учасниці з України завоювали на конкурсі титул першої віце-королеви.

Вероніка Вовчук (зріст 175 см, 86-59-90) з Ужгорода. Раніше була удостоєна титулів «Міс Чарівність» всеукраїнського конкурсу «Міс Європа та Світ - Україна Юніор 2009», Міс глядацьких симпатій конкурсу «Золота корона України 2009» та Міс Фото конкурса «Юна Міс України».

Титул Королеви світу 2009 став найвищим досягненням українських красунь на міжнародних конкурсах краси першого рівня.

Відзначимо, що на конкурсі «Міс Всесвіт-2010», який пройде в травні 2010 р. Україну представлятиме 22-річна дівчина з міста Нова Каховка (Херсонська область) Ганна Пославський, що завоювала титул «Міс Україна Всесвіт».

За перемогу, крім контрактів і путівок, Анні подарували автомобіль. Головна нагорода - корона з білого золота, з дорогоцінними каменями, яку зробили спеціально для конкурсу.

Про себе Пославський повідомила: «Я народилася в селі, мій дідусь був головою колгоспу. Мама працює медиком, а тато інженер ».

Зараз дівчина (її параметри 87-62-90) отримує другу вищу освіту в КНЕУ (Київський національний економічний університет).

На питання про особисте життя переможниця конурса відповідати категорично відмовилася. «У мене є молодий чоловік, ми давно зустрічаємося, у нас все серйозно. Публічний він? Не скажу. Він дуже добрий ». У тусовці, тим часом, ще за день до фіналу поповзли чутки, що Пославський-подруга екс-міністра транспорту і зв'язку Миколи Рудьковського.

У конкурсі брали участь 15 українських красунь, які були відібрані з 8 тисяч претенденток.

Джерело:http:// www.jerelo.com.ua