Показати повідомлення окремо

Шуфрич вимагає відставки Суркіса та погрожує зняти "Закарпаття"

07.12.2009, 20:19   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Власник ужгородського "Закарпаття" Нестор Шуфрич вимагає відставки президента Федерації футболу України Григорія Суркіса.
Про це народний депутат від "регіонів" заявив у відкритому зверненні до ФФУ.

"Я закликаю керівництво Федерації футболу України та особисто Григорія Суркіса визнати свою неспроможність і некомпетентність у забезпеченні чесного арбітражу футбольних матчів в Україні і прийняти одне з двох рішень: або добровільно відмовитися від контролю над суддівством, створивши незалежний інститут суддівства футбольних матчів, або піти у відставку у зв'язку з непрофесіоналізмом", - заявив Шуфрич.

За його словами, керівництво ФФУ із завидною завзятістю вчепилося за контроль над суддівством у вітчизняному футболі.

"Останні матчі, які були проведені з футбольним клубом "Закарпаття" - а саме з "Таврією", з маріупольським "Іллічівцем", з одеським "Чорноморцем" - викликали нерозуміння як тренерського колективу, так і вболівальників "Закарпаття", - пише "регіонал".

За інформацією депутата, спостерігається цілеспрямована, системна кампанія з визначення результатів гри ФК "Закарпаття", як, втім, і багатьох інших українських клубів не по грі, а з волі судді.

"Я зараз не буду уточнювати момент з приводу нібито неприналежності Григорія Суркіса до київського "Динамо". Подібні заяви шановного Григорія Михайловича викликають лише посмішку.

Ніхто, від найменших вболівальників до вболівальників зі стажем, не повірить в те, що Григорій Михайлович не має відношення до київського "Динамо". Це не треба приховувати, цим треба пишатися, і в принципі власники клубів завжди з розумінням ставилися до цієї ситуації і закривали очі на заяви про нібито непричетність Григорія Михайловича до київського "Динамо", - нагадав Суркісу екс-однопартієць по СДПУ (о) про 1990-ті роки.

На думку Шуфрича, така ситуація вимагає від Суркіса підвищеної відповідальності, прозорості та відкритості в питаннях, які входять до компетенції керівництва Федерації футболу України.

"Мені дуже шкода, що суддівство чи то під адміністративним впливом ФФУ, чи то під впливом фінансовим ганьбить український футбол, честь і гідність керівників ФФУ", - йдеться у документі.Нестор Шуфрич навіть пригрозив зняти клуб з чемпіонату.

"Сьогоднішня ситуація може спровокувати зняття футбольного клубу "Закарпаття" з участі в чемпіонаті України на знак протесту з відповідним зверненням до УЄФА з описом всієї ситуації, яка, на жаль, має місце в нашому футболі".

"Я звертаюся до президента ФФУ Григорія Суркіса та віце-президента Олександра Бандурка, який на останній зустрічі керівників клубів Прем'єр-ліги заявив, що особисто він несе відповідальність за суддівство, - або домогтися чесного і об'єктивного суддівства під час футбольних матчів або визнати свою неспроможність і некомпетентність і скласти свої повноваження", - додав нардеп.

Джерело: http://www.champion.com.ua