Показати повідомлення окремо

На кордоні між Україною і Словакією у українця вилучили автобус

07.12.2009, 12:27   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

В Україну із Словаччини в'їхав пасажирський автобус марки «Neoplan N116» під керуванням 45-річного чоловіка. Під час прикордонно-митного контролю та оформлення при перевірці поданих цим громадянином як підставу для переміщення через кордон України вказаного автобуса виникли сумніви щодо правдивості документів на автобус.

Як повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби, під час проведення перевірки законності переміщення через кордон України зазначеного автобуса була звірено достовірність пакету документів, поданих до митного контролю, і оформлення на пунктах пропуску «Вишнє Німецьке» (Словаччина) та «Ужгород» та отримано копію інвойса поданого громадянином словацькому митному органу. Відповідно до зазначених документів, вартість переміщуваного транспортного засобу становить не 25 тис. доларів США, а 37,6 тис. доларів США, повідомляє «ZAXID.NET».

Вартість вилученого пасажирського автобуса становить 54241,09 грн. Зниження вартість автобуса, відповідно до документа, становить 25.000 доларів США.
Джерело:http://for-ua.com