Показати повідомлення окремо

На Іршавщині міліціонери «накрили» підпільний цех

22.03.2009, 09:57   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Працівники УДСБЕЗ ГУМВС України в Закарпатській області систематично проводять профілактичні заходи щодо виявлення та вилучення контрафактної продукції. Мова йде не про кілька дисків, а про значні партії. Однак такі факти, на жаль, не стають пересторогою для тих, хто вирішив задля швидкого заробітку вдатися до цього незаконного бізнесу. Своє рішення «комерсанти» пояснюють економічною кризою, мовляв: треба якось жити. Подібне виправдання мав і 30-річний приватний підприємець, котрого нещодавно затримали закарпатські правоохоронці.

Бізнесмен тривалий час незаконно розповсюджував аудіовізуальні твори та фонограми в Іршавському районі. Оперативна інформація про його діяльність надійшла працівникам управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУМВС. Під час проведення оперативних заходів цей факт підтвердився. Зокрема з’ясувалося: в одному з населених пунктів району молодик підпільно виготовляв та потім реалізовував контрафакт. Маючи в одному з сіл району власний магазин, він розгорнув широку діяльність з реалізації DVD-дисків. Тож правоохоронці " вирішили затримали порушника на гарячому.

Під час огляду злощасної крамниці працівники УДСБЕЗ та їхні колеги з райвідділу виявили понад 700 «лівих» DVD-дисків, попередня вартість яких становить 35 тисяч гривень. Крім різноманітних аудіовізуальних творів, відеопрограм та фонограм, підприємець розповсюджував також комп'ютерні програми та бази даних. Весь контра факт та комп'ютер, на якому підприємець здійснював запис, вилучили.

Правоохоронці з’ясували: «діяльність» Василь розпочав ще торік. Покупців вистачало. Про те, що його дії можуть викликати певну зацікавленість відповідних органів, молодик чомусь не думав.

Нині за цим фактом порушено кримінальну справу. Триває слідство.