Показати повідомлення окремо

На Закарпатті підприємство виготовило меблів на понад 115 млн грн, не використовуючи

21.03.2009, 07:21   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Голова Закарпатської облдержадміністрації Олег Гаваші відвідав основний завод концерну ТОВ "ЕНО-Меблі ЛТД", що у Мукачеві. Серед проблем, які порушувало керівництво підприємства, акцент робився на потребі своєчасного відшкодування податку на додану вартість. Як розповів президент підприємства Ігор Ремінний, з вересня минулого року ПДВ не поверталось, і зараз борг становить 3,7 млн грн. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Закарпатської ОДА.

Також особливу увагу під час зустрічі Олег Гаваші приділив енергетичному комплексу підприємства: в систему входять три котельні та утилізатор, які працюють на відходах виробництва та утилізують побутові відходи.

Робота комплексу забезпечує тепловою енергією сушильне господарство на 3500 м куб. пиломатеріалів, технологічні потреби та опалення всіх приміщень. Що цікаво, за 2008 рік підприємством виготовлено меблів на суму 115,1 млн грн, при цьому не використавши жодного кубометру газу.

На нараді з керівництвом концерну було підбито підсумки виконання рішень наради, яка нещодавно була проведена в облдержадміністрації і стосувалась мінімізації впливу фінансово-економічної кризи на деревообробну галузь краю, зокрема забезпечення підприємств лісосировинними ресурсами.

Ця нарада мала безперечно позитивний ефект: уже в січні у порівнянні із лютим деревообробною галуззю вироблено продукції майже на 30% більше. Що стосується "ЕНО-Меблі", підприємство отримало можливість забезпечити технологічні потреби в буковій деревині та вирішити низку проблем, пов’язаних із зовнішньоекономічною діяльністю.

Щодо перспектив діяльності, то, як зазначив Ігор Ремінний, що, незважаючи на кризу, вони збережуть обсяги виробництва на рівні 2008 року. Це засвідчують і показники перших двох місяців цього року: у порівнянні з аналогічним періодом 2008 року обсяги виробництва зросли на 56%.Источник: ZAXID.NET