Показати повідомлення окремо

У Хусті та Ужгороді припинено діяльність підпільних автомайстерень

21.03.2009, 07:17   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Працівниками податкової міліції під час проведення заходів в рамках операцій "Акциз" та "Контрабанді-Стоп" припинено діяльність підпільної автомайстерні у Хусті. Власник майстерні – громадянин Т., місцевий мешканець.

Дозвільні документи на право розпочати та здійснювати ремонт автомобілів, висновки відповідних компетентних державних органів відсутні. Оглядом місця події виявлено та вилучено автомобільний підйомник, 4 домкрати, витягувач масел, 2 компресори, 3 тиски, 5 комплектів наборів ключів. Документи, що засвідчують власника або походження зазначеного майна, відсутні.

Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 105 тис. грн. ТМЦ передано на тимчасове відповідальне зберігання. Матеріали знаходяться на вирішенні згідно з чинним законодавством.

***

Працівниками податкової міліції під час проведення заходів у рамках операцій "Акциз" та "Контрабанді-Стоп" припинено діяльність підпільної автомайстерні в Ужгороді. Власник майстерні – приватний підприємець П., мешканець Ужгородського району. Дозвільні документи на право розпочати та здійснювати ремонт автомобілів, висновки відповідних компетентних державних органів відсутні.

Оглядом місця події виявлено та вилучено зварювальний апарат марки "Т.І.Р. Індустрія", ручний гідравлічний прес, автомобільний підйомник марки "АВ Технолоджі", 2 домкрати гідравлічні, болгарка ручна, компресор повітряний марки "Глобал", 2 розукомплектовані легкові автомобілі. Документи, що засвідчують власника або походження зазначеного майна, відсутні. На момент перевірки в майстерні працював один найманий працівник, трудова угода з яким не укладена.

Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 55 тис. грн. ТМЦ передано на тимчасове відповідальне зберігання. Матеріали знаходяться на вирішенні згідно з чинним законодавством.