Показати повідомлення окремо

Закарпатець загинув через власний недопалок

20.03.2009, 07:00   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Вчора близько другої години ночі виноградівські вогнеборці поспішали на виклик в с. Мала Копаня, що на Виноградівщині, де через необережність під час паління в ліжку загорівся житловий будинок 35-річного місцевого мешканця.

Разом із господарем у сусідній кімнаті проживає його рідний брат, який і виявив осередок пожежі та мертвого родича. Чоловік відразу побіг до сусідів викликати рятувальників.

До прибуття пожежників полум’я встигло забрати людське життя й поживитися меблями в кімнаті та пошкодити перекриття, віконну раму, двері та частину домашнього майна. Пожежникам знадобилася година, щоб приборкати розбурхану стихію.

Прямі матеріальні збитки завдані вогнем складають близько 2 тис. грн. Правда, коли б не допомога вогнеборців, то наслідки могли б бути набагато трагічнішими, адже поруч в прибудові разом з двома малолітніми дітьми проживає дружина загиблого. Напевно чоловік про їхню подальшу долю зовсім не думав, коли перед сном у ліжку вирішив закурити. Саме недопалок, на думку рятувальників, і призвів до подальшої пожежі та загибелі людини.