Показати повідомлення окремо
Старий 26.11.2009, 10:50   #163

Адреса: Ужгород
Вік: 47
Ви Подякували 35 раз(ів)
Вам Подякували 38 раз(ів)
Чоловік Відправити повідомлення для МВС за допомогою Yahoo
За замовчуванням

Цитата:
Повідомлення від Малой
1) Выучить? Впринципе я его знаю, но как бы я его не учил думаю то всеравно на родном языке и в ситуациях когда я должен общаться на официальном языке я должен подумать на родном языке, перевести на официальный, проверить правильно ли смысл передан и только после этого изложить свою мысль. Согласитесь, несколько не удобно......

Так, незручно, але ж є нормальним явищем .... змодулюйте ситуацію українця які виїхав жити в Канаду чи росіянина, який виїхав жити в Турцію чи Ізраїль - в усіх випадках ці країни налічують величезну громаду людей з недержавною рідною мовою - адже ніхто там не ставить так гостро мовне питання, люди нормально спиймають ці незручності, тим більше вони не є постійними, а лише у випадках, коли людина спілкується з чи є представником держави..... ЖДля України є ще одна специфіка - ми довгий час були в складі імперії (це моя думка стосовно СРСР), де масово роками культивувалась російська мова і велмка кількість людей, які рахують російською свою рідну мову є, на мою думку, якраз наслідком цього історичного відпізку .... і це, на жаль, може лише означати, що багато російськомовних громадян будуть ще довгий час мати відчуться ображеності в своїх мовних питаннях, поки не виросте нове покоління, а можливо і кілька ..... а значить і спекцляцій не уникнути, бо питання буде постійно актуальне. .... Я не знаю ідеальної формули, як уникнути спекуляцій (якщо ви вважаєте, що припинення дискусій на форумах, на вулиці чи ще десь дозволить уникнути спекуляцій, бо політики "зрозуміють" що ця тема не матиме зоск - то я далекий від цієї думки) та нівелювати митєво чи швидко незручності, про які Ви пишете, я не знаю ....
МВС поза форумом   Відповісти із цитуванням