Показати повідомлення окремо

Шестиденний тур в Закарпатті вартістю всього 1350 гривень

25.11.2009, 09:31   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

До «бюджетних» гірськолижних країн можна віднести Болгарію, Польщу, Словаччину та Румунію. Наприклад, тиждень на болгарському курорті Банско з урахуванням проїзду буде коштувати від 300 євро з людини. Катання на лижах в Боровце (Болгарія) обійдеться від 350 євро на одного.

Тим, кому не хочеться везти з собою власне лижне спорядження, доведеться заплатити за прокат. Наприклад, у Банско оренда лиж, палиць і взуття на шість днів буде коштувати більше 70 євро, а повний ski-pass (прокат лиж, палиць, взуття плюс абонемент на підйомник) на шість днів - приблизно 210 одиниць європейської валюти. У Боровце за повний шестиденний ski-pass візьмуть 190 євро.

Відпочити на польському курорті Закопане коштує не менш 500 євро - залежно від виду транспорту та категорії готелю. Якщо добиратися літаком, то доведеться витратити не менше 600-1000 євро, якщо поїздом або автобусом - укладетеся в 500. Принаймні, груповий автобусний тур у Закопане на Новий рік коштує від 350 євро плюс ще 150 - за новорічну вечерю і приблизно 100 - за тижневий ski-pass.

Зустріти Новий рік можна і на турбазах Карпат з різним рівнем комфорту. Наприклад, одна з туристичних фірм пропонує шестиденний тур в Закарпатті вартістю всього 1350 гривень з людини. У програму включено проживання в готелі у двомісних номерах зі зручностями (але без ТВ), сніданок, проведення екскурсій, дегустація вин. Додатково доведеться витратитися на дорогу до Ужгорода і назад, медичну страховку, користування підйомником, прокат гірськолижного спорядження, а також святковий новорічний вечеря.

Пакуємо рюкзак

Для того щоб гірськолижний відпочинок проходив приємно і комфортно, потрібно підготуватися до нього заздалегідь. Хоча сучасні курорти надають туристам всю необхідну амуніцію напрокат, обов'язково складіть список речей, без яких вам просто ніяк не обійтися в такій поїздці. За словами пристрасної любительки гірських лиж киянки Антоніни Федоренко, варто взяти з собою теплий одяг - рукавиці, светри, шапки, шкарпетки. Також знадобляться спеціальні лижні рукавички з непромокаючої тканини, термічні футболки та тренувальні брюки. Шкарпетки підійдуть вовняні, грубої в'язки, в них буде тепло і зручно.

- Вибираючи светр, шукайте золоту середину: важливо, щоб він був не дуже теплим, але й не зовсім тонким. Крім лижних черевиків, які можна взяти напрокат разом із спорядженням, вам знадобиться і звичайна взуття, яка повинна бути утепленій і непромокаючої, - радить Антоніна.

Незважаючи на те, що медпункти на лижних курортах працюють цілодобово, рекомендується мати при собі власну аптечку.І не забути покласти в неї ... крем від засмаги.