Показати повідомлення окремо

Кошти від продажу «Дружби» спрямують на соціальну сферу

19.03.2009, 07:40   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Готель «Дружба», який є комунальною власністю області, у вівторок продали з аукціону. Об’єкт, загальною площею 3 840 квадратних метрів, було продано за майже 15 мільйонів гривень. Аукціон проводився через «Універсальну товарно-сировинну біржу».

17 березня у приміщенні облдержадміністрації відбувся аукціон із відчуження об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області – готелю «Дружба». В аукціоні взяли участь двоє учасників. Готель було продано за 14 мільйонів 919 тисяч гривень, при стартовій ціні в 13 мільйонів 562 тисячі гривень.

За словами начальника управління з питань майна комунальної власності облдержадміністрації Михайла Стегури, цей об’єкт депутати обласної ради вирішили виставити на продаж ще в листопаді 2007 року.
Ми продаємо майно відкрито. За умовами аукціону покупцем став представник компанії, яка запропонувала більшу суму, – констатував Михайло Стегура.

Гроші від продажу комунального майна, згідно з попереднім рішенням депутатського корпусу обласної ради, надійдуть до бюджету розвитку області, відтак їх спрямують на соціальну сферу, зокрема на медичну галузь.

Представник компанії – переможця аукціону Павло Маєрчик повідомив, що після оформлення всіх необхідних документів інвестор планує розпочати реконструкцію «Дружби».