Показати повідомлення окремо

На Закарпатті сільський депутат заохочує учнів до знань преміями

19.03.2009, 07:21   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

У Сторожницькій школі І-III ступенів, що в Ужгородському районі Закарпатської області, сільський депутат заохочує до знань преміями.

"Другий рік наші учні отримують премії від депутата сільради Руслана Чорнака, а нагороджують учнів в урочистій обстановці на загально шкільній лінійці, - розповідає Леся Комоні, заступник директора Сторожницької ЗОШ 1 – 111 степанів. - Минулого року такі премії розміром у сто гривень, отримали переможці шкільних та районних предметних олімпіад, спортивних змагань, конкурсів, активісти, найкращі учні. Десятикласник Іван Петрунь — нагороджений за перше місце у районній спартакіаді школярів з гирьового спорту, а учениця четвертого класу Катерина Шукаль — за успіхи у навчанні. Приємно, що не перевелися у нас меценати, готові підтримати освіту".

Руслан Чорнак пообіцяв виплачувати премію постійно, а за підсумками навчального року нагороджувати кращого учня року персональною премію - 200 гривень. А цього року він планує окремою премією нагороджувати ще й найкращих школярів за підсумками І та II семестрів.Источник: UA-REPORTER.COM