Показати повідомлення окремо

Карантин закінчується, але не у всіх

23.11.2009, 10:23   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Порівняно з першою декадою епідемії в області зафіксовано незначне зростання кількості хворих на гострі респіраторні інфекції та грип. За весь період епідускладнення в заклади охорони здоров’я звернулося 50 тис. 235 осіб . Показник захворюваності в розрахунку на 10 тисяч населення становить 405,2. За останню добу з ознаками грипу та ГРВІ в заклади охорони здоров’я звернулося 1270 осіб, – повідомили в обласній санітарно-епідеміологічній станції.

Від початку епідемії госпіталізовано 3323 особи, в тому числі за останню добу – 131 краянина, що на 9 людей менше, ніж за попередню. Питома вага дітей серед госпіталізованих за добу – 70.

Від початку епідемії захворіло 723 медичних працівника, за останню добу – 13 проти 20 за попередню. Кількість виписаних з лікарень дорослих від початку епідемії становить 1055 чоловік. Наразі в реанімації – 11 краян, на штучній вентиляції легенів – троє. Від початку епідемії померло дев’ятеро дорослих.

У краї не діагностовано жодного випадку захворювання на грип А/H1N1.
18 листопада відбулося засідання надзвичайної протиепідемічної комісії при облдержадміністрації, на якому вирішувалося питання продовження чи закінчення карантину у навчально-виховних закладах області. Комісія прийняла низку рішень. Зокрема, рекомендовано головам райдержадміністрацій, міськвиконкомів, органам місцевого самоврядування провести засідання надзвичайних протиепідемічних комісій з питань стану епідемічної ситуації та прийняти рішення щодо продовження або відміни обмежувальних заходів.
Із понеділка, 23 листопада, навчально-виховний процес розпочинають у Берегівському, Великоберезнянському та Воловецькому районах. В Ужгороді, Виноградівському, Міжгірському, Мукачівському, Тячівському, Ужгородському районах обмежувальні заходи триватимуть до 25 листопада. У Мукачеві, Хустському, Іршавському та Рахівському районах карантин продовжено до 27 листопада.

У Берегові, Свалявському, Перечинському районах питання доцільності продовження карантину розглянуть на засіданнях надзвичайної протиепідемічної комісії 22-23 листопада.