Показати повідомлення окремо

Викрито 1898 порушень податкового законодавства на ринку обігу медикаментів

18.11.2009, 13:05   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Станом на 17 листопада 2009 року робочими групами органів державної податкової служби проведено 7043 перевірки дотримання порядку проведення розрахункових операцій за готівку.

Викрито 1898 порушень податкового законодавства на ринку обігу медикаментів.

Загальна сума застосованих штрафних (фінансових) санкцій за порушення вимог чинного законодавства становить 15,8 млн. гривень.

Крім того, підрозділами податкової міліції вилучено з незаконного обігу медичної продукції на загальну суму 21,5 млн. гривень.

За результатами контрольно-перевірочних заходів органами державної податкової служби встановлено 6902 факти відсутності окремих обов’язкових лікарських засобів і виробів медичного призначення на період карантину. До управлінь Державної комісії по контролю за ліками передано акти перевірок по 2754 аптечних закладах, які фіксують відсутність асортименту ліків. Інші матеріали готуються до передачі.

При перевірках аптечних закладів встановлено 839 фактів перевищення граничних роздрібних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення. До управлінь Державної інспекції по контролю за цінами передано акти перевірок по 499 аптечних закладах, у яких встановлено перевищення граничних роздрібних цін. Інші матеріали готуються до передачі.

У м. Бровари Київської області в аптеці встановлено факт зберігання та реалізації лікарських препаратів без документів щодо їх якості і походження та дозволу санітарно-епідеміологічної станції. Медикаменти в кількості 9,6 тис. упаковок на загальну суму 215 тис. грн. описано та залишено їй на відповідальне зберігання.

Контроль органів державної податкової служби за реалізацією лікарських засобів і виробів медичного призначення триває.