Показати повідомлення окремо

Втрачені туристи. Через карантин оздоровниці Закарпаття заповнені лише на 30%

18.11.2009, 08:23   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Цього року через епідемію грипу та оголошеного карантину на Закарпатті приїхало втричі менше відпочивальників, ніж торік. Здравниці заповнені в кращому разі на 30%. Тепер люди масово скасовують заброньовані місця, або ж переносять запланований відпочинок на кінець грудня.

Закарпатські оздоровниці працюють в режимі підвищеної небезпеки. Хоч жодного випадку захворювання на грип тут поки що не зафіксували. Щоб залучити туристів, яких стало значно менше з початку епідемії, санаторії, крім звичайних оздоровчих послуг, пропонують ще й антигрипозної меню.

Оксана Фурман, головна лікарка санаторію:

Попередження захворювання - це вітамінізована їжа, раціональне збалансоване харчування. Ну і, крім того, всім даємо часник. Хоче чи не хоче, але кожен день вживає.

Ті, хто не побоявся вірусів, тепер насолоджуються відпочинком. Люди впевнені, що недуга в горах їх не дістане.

Віктор Заболотний, відпочівальнік:

Зовсім ніякої боязні не було, навіть марлеві пов'язки не брали сюди. Знаємо: якщо їдемо в лікувальний заклад, то тут буде увага і стерильність.

Туристам епідемія - навіть на користь. Невеликий завантаженістю оздоровниць. Зазвичай закладу в цю пору заповнені.

Через епідемію закарпатські санаторії зазнали чималих збитків. Але підприємці сподіваються: вже через кілька тижнів ситуація нормалізується. А перед Новим роком очікують масового приїзду відпочивальників.