Показати повідомлення окремо

Ратушняк-президент позакривав би всі державні кордони

16.11.2009, 13:26   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Кандидат у президенти України Сергій Ратушняк презентував свою передвиборчу програму. У відповідь на запитання про перші дії після гіпотетичного обрання президентом України кандидат Сергій Ратушняк, мер міста Ужгород, відповів, що закрив би державні кордони на виліт літаків, а також ввів би дзеркальний візовий режим для інших держав світу з Україною.

Про це Сергій Ратушняк заявив сьогодні під час прес-конференції в Ужгороді. «Ми чекаємо місяць на американську візу, 25% отримують відмову, потім нас роздягають в аеропортах. Тому я ввів би аналогічну схему в’їзду до України і для громадян США», – заявив Ратушняк.

Він також зауважив, що вважає своїм завданням пробудити свідомість українців: «Піднімайтеся. Кожен мав би сказати собі: «Я і є Україна». Кожен із нас — це воїн із своїм бюлетенем у руках».

Ратушняк презентував власну програму дій, яка вмістилася на двох друкованих сторінках. Серед пропозицій – повернення Україні ядерного статусу, введення «податку на багатство», переоцінка відданих у власність за безцінь підприємств тощо.


Источник: Zaxid.net