Показати повідомлення окремо

Віце-президент ФК«Закарпаття»: "«Карпати» не створили майже нічого, а забили ми собі самі"

16.11.2009, 11:52   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Одним із найуважніших спостерігачів вчорашнього двобою «Карпати» — «Закарпаття» на стадіоні «Україна» у Львові був віце-президент ужгородського ФК Сергій АНДРІКАНИЧ. У клубного очільника ми дізнавалися враження від фатальних для гостей дев’яноста хвилин гри.

— Перший тайм ми добре відіграли і мали забивати не один мяч у ворота Андрія Тлумака, а вже у наступній сорокап’ятихвилинці тренерський склад виставив експериментальний склад, який припустився двох помилок в обороні. Власне вони і стали роковими для нас. «Карпати» ж просто здивували своєю реалізацією моментів. Натомість наш Павло Ксьонз з кількох метрів не вцілив у рамку воріт в середині стартової половини. Плюс суддя львів’янин Андрій Яблонський не дав одинадцятиметровий за фол останньої надії.

А щодо результату, то він особливої ролі не грає — головніше було перевірити наявну обойму. І прикро, що з неї випали два центральні захисники Чижевський із Зотовим. Це, за теперішньої нестабільності цієї ланки (у матчі з «Карпатами» всі три м’ячі у наші ворота забито також після дитячих помилок центрзахисту), додали великого головного болю Ігорю Гамулі. Натомість стало зрозуміло, що першочерговим завданням для керівництва клубу є пошук центрального оборонця. Скажу так: «Карпати» не створили майже нічого, а забили ми собі самі. І зі мною погодяться усі, хто на власні очі бачив учорашню зустріч.