Показати повідомлення окремо

Автотранспортники Закарпаття провели свою першу спартакіаду

16.11.2009, 10:26   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

З ініціативи голови Закарпатської обласної організації профспілки працівників автотранспорту та шляхового господарства Олександра Вороніна у місті Виноградові пройшла перша галузева спартакіада серед працівників автотранспорту.

У проведенні спартакіади організаторам допомагала обласна рада спортивного товариства профспілок «Спартак».

У змаганнях з кульової стрільби та перетягування каната переможцями стали спортсмени ВАТ «Виноградівське АТП-12144», з шахів — ВАТ «Закарпатавтотранс» м. Ужгорода. У легкій атлетиці перше місце розділили між собою команди ВАТ «Хустське АТП-12142» та ВАТ«Виноградівське АТП-12144», в кульовій стрільбі - ВАТ «Закарпатавтотранс» та виноградівці, в шашках - хустяни та ужгородці. Три команди — ВАТ «Рахівське АТП-12139», виноградівці та хустяни були визнані переможцями у гирьовому спорті.

У загальнокомандному заліку перше місце завоювала команда ВАТ «Виноградівське АТП-12144», друге — ВАТ «Закарпатавтотранс» м. Ужгорода, третє — ВАТ «Хустське АТП —12142». Слід відзначити і четверте місце, що зайняла команда ВАТ «Рахівське АТП-12139», де працює лише десь ЗО чоловік.

Команди - переможці і призери в окремих видах та індивідуальному заліку нагороджені кубками, медалями та дипломами, які їм вручив голова обкому профспілки Олександр Воронін.