Показати повідомлення окремо

Ніхто не забутий, ніщо не забуте!

16.11.2009, 08:28   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Наприкінці жовтня у нашому краї відзначалася 65-та річниця визволення Закарпаття від фашистських загарбників. Ми повинні захищати пам’ять мільйонів наших співвітчизників, які віддали своє життя в ім’я Перемоги, в ім’я свободи. Саме тому постановою Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2009 р. №1006 внесені зміни до Положення про порядок організації та проведення оплачуваних громадських робіт, відповідно до яких пріоритетним видами оплачуваних громадських робіт визначено упорядження меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни. Вшановуючи пам’ять односельчан-добровольців Радянської Армії, які загинули на фронтах Великої Вітчизняної війни, майже в кожному селі Мукачівського району встановленні пам’ятники, меморіальні дошки.

У вересні-жовтні активізувалися роботи з благоустрою території біля пам’тників загиблим воїнам, братських могил та інших місць поховання. Так, на такі роботи спеціалісти Мукачівського районного центру зайнятості направили 13 безробітних. Роботи проводились у Новодавидківській, Верхньокоропецькій, Великолучківській, Павшинській, Жнятинській сільських радах. У Страбичові безробітні впорядкували територію навколо Братської могили радянських воїнів, які загинули в боях за визволення села, та біля пам’ятника загиблим воїнам-односельчанам.

У селі Дерцен безробітні залучались до робіт, які проводяться по створенню меморіального парку "Європейський парк Примирення", будівництво якого відбувається в рамках заходів, передбачених українсько-угорською Декларацією "Спільна пам`ять заради майбутніх поколінь".